Zarośla

Obraz i tekst: Aleksandra Korzelska, Łukasz Podgórni, Piotr Puldzian Płucienniczak

 

Latem zarośla zamieniają się w chaszcze. Spod liści wypływają katamarany wieczornej przygody: butelki, nadgryzione bułki, zatracone w półmroku bielizna i buty.

Roślina jest rodzinną wieczerzą w dobrym znaczeniu tego słowa: miejscem konsumpcji, miłości i akceptacji naszych wspólnych ograniczeń.

Różne krzory, chaszcze i drzewa żyją w zmowie, posługując się niewykrywalnym dla człeka korzennym internetem. One sobie przekazujo całą wiedzę o tobie! W który żywopłot się wywaliłeś, jakiego koloru są klapki na Zalando i jaką żwaczkę posiada twoja była a jaką nowa dziewczyna.

W swoim internecie krzory oglądają pornosy z twoim udziałem. Albo takie filmiki, że np. chwiejąc się sikasz pod sosną za przystankiem, a potem policzek swój do pnia i kory tulisz.

 

Materiał ukazał się w „Notesie Na 6 Tygodni” #123, w ramach cyklu USUŃ POEZJĘ: https://issuu.com/beczmiana/docs/124_nn6t_internet/186

 

Życie codzienne świetnie sobie radzi bez wkładki artystycznej. Presja na koncept i estetykę zaburza spokój samozadowolenia. Odpowiedzią na te trendy może być czas spędzony w gronie przypadkowych, świeckich obiektów.  Dział zawiera upcykling treści estetycznych w przygodę.