Blog

  Loading posts...
 • Duch Zarośli: wernisaż i premiera

  Duch Zarośli to wytwór rezydencji. Zaczynamy punktualnie o 20:17 oprowadzaniem po chwastosemantycznym Jazdowie, a następnie udajemy się na tajemniczy wernisaż wystawy oraz premierę pierwszego tomu „Chwastocenu”. Premiera: 28 września 2019.

 • Dożynanie chwastozina

  Zapraszamy na dożynanie pierwszego w tym miesiącu chwastozina Imperium Ducha. Egzemplarz jest bezpłatny. 14 września, Jazdów.

 • Krakowska premiera Manifestu komunistycznego

  Krakowskie spotkanie wokół naszego wydania „Manifestu komunistycznego” odbędzie się w Spółdzielni Ogniwo (ul. Paulińska 28) w piątek, 14 czerwca o 20:00. Udział wezmą: Jakub Baran, Gabriela Korwin-Piotrowska, Anna Marjankowska i Piotr Puldzian Płucienniczak.

 • Warszawska premiera Manifestu komunistycznego

  Pierwsze spotkanie wokół naszego wydania „Manifestu komunistycznego” odbędzie się w warszawskim Stole Powszechnym (ul. Jana Zamoyskiego 20) w piątek, 7 czerwca o 19:00. Udział wezmą: Natalia Broniarczyk, Katarzyna Rakowska, Krzysztof Sztafa i Teresa Vetter.

 • Manifest komunistyczny w Małym Formacie

  Nowy numer Małego Formatu poświęcony jest Manifestowi Komunistycznemu. W środku również szkic wstępu do naszego wydania oraz wywiad z redaktorkami, Teresą i Puldzianem.